Naviter, probioottinen käsivoide 100ml

Naviter, probioottinen käsivoide 100ml

13,95 €
sis. 24 % ALV


Naviter Clean Beauty Probioottinen käsivoide on kuivien käsien pelastus! Käsivoiteen probioottilysaatit rauhoittavat ihoa ja tasapainottavat sen luontaista mikrobistoa, mikä puolestaan vahvistaa ihon omaa suojakerrosta.

Käyttö: Levitä käsiin ja kynsinauhoihin tarpeen mukaan.

Mahtiaineksina ihosi parhaaksi sädehtien loistavat tässä tuotteessa muunmuassa: mustaherukan marjauute, jonka sisältämät c-vitamiini ja flavonoidit siloittavat tehokkaasti karheaa ihoa, Probiootit rauhoittavat ja auttavat suojaamaan käsien ihon pintaa ja manteliöljy kosteuttaa ja ravitsee ihoa. Parasta on myös keväisen raikas ja kukkea omenantuoksu, joka itsessään myös on ecocert-sertifioitu tuoksu. 

Voide pakataan erittäin hygieniseen airless-pakkaukseen, jolloin sen säilyvyys on taattu.

AINESOSAT: Ingredients: Aqua, Cetearyl Alcohol, Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Caprylic/Capric Triglyceride, Glycerin, Cetearyl Glucoside, Lactococcus Ferment Lysate, Ribes Nigrum Fruit Extract, Sorbitol, Tocopherol, Xanthan Gum, Benzyl Alcohol, Benzoic Acid, Dehydroacetic Acid, Phenylpropanol, Levulinic Acid, Sodium Levulinate, Sodium Phytate, Sodium Chloride, Alcohol, Lactic Acid, Parfum (Natural), Limonene, Linalool, Benzyl Salicylate, Citral

  • ALKUPERÄMAA: Suomi
  • TUOTETYYPPI: Kosteusvoide
  • OMINAISUUDET: gluteeniton, luonnonkosmetiikka, vegaaninen


Arvostellaaksesi tuotteen sinun pitää kirjautua sisään.
Tuotenumero: 6430056085586